Antalya Korkuteli Lastikçi

antalya-lastik-yol-yardim-hizmeti

Antalya Korkuteli Lastik Yol Yardım Hizmeti

Özel donanımlı lastik yol yardım aracımız ile Antalya Korkuteli ve çevresinde 7/24 yerinde lastik tamir hizmeti vermekteyiz. Lastiğiniz patladığında 0533 731 9542 No’lu hattımız üzerinden günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Antalya genelinde 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Uzman ve deneyimli yol yardım ustalarımız tarafından her tür aracın yerinde lastik tamir ve lastik değişim işleri müşteri memnuniyeti önceliği ile yapılmaktadır. Kamyon, otobüs, minibüs, çekici , iş makinaları ve otomobilleriniz için 7/24 Antalya Lastik Tamirini ayağınıza kadar getiriyoruz

korkuteli-en-yakin-lastik-yol-yardimi

Korkuteli Acil Oto Lastik Yol Yardım

Korkuteli lastik tamiri ve lastik yol yardım servisimizi lastiğiniz patladığında, yarı yolda kaldığınızda günün her saati arayabilirsiniz!

Otobüs, kamyon,tır ve tüm binek araçların lastik tamiri ve lastik değişim işlemlerini bulunduğunuz konuma kadar gelip itina ile yapıyoruz.

Aracınızla seyahatiniz esnasında ya da trafikteyken oluşabilecek herhangi bir arıza ya da kaza gibi durumlarda anlık konumunuz alınarak size en kısa sürede lastik yol yardım hizmeti veriyoruz.

 

 

Antalya ve Korkuteli Acil Lastik Yol Yardım Hizmeti İçin...

Tıkla Ara!
× WhatsApp