Antalya Lastik Tamiri

antalya-lastik-tamiri

Antalya Lastik Tamir Yol Yardımı

Gökmen Oto Lastik Tamiri 7/24 Yol Yardım Servisi, Antalya’nın heryerinde uzman kadromuz ile lastik tamiri, lastik değişimi gibi hizmetleri yerinde ve zamanında TAM DESTEK uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız. 7-24 Yol Yardımı olası bir arıza durumunda acil yol yardım hizmeti sayesinde, aracınız onarıma ihtiyaç duyduğunda, ekibimiz en kısa sürede ulaşır ve arızanızı kaldığınız bölgede onarır.

antalya-lastik-onarimi

Antalya Lastik Onarım Yapanlar

Antalya’da lastik onarımı, bazen kolay olmayabilir. Bunun için sizlere tam donanımlı mobil araçlarımızla hizmet veriyoruz. Hafif ya da ağır sınıftaki tüm araçların olay yerinde lastik değişim ve tamir işlerini kısa süre içerisinde tamamlıyoruz. Bu sayede sizlerinde hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Mobil araçlarımızda hava kompresörleri, bijon anahtarları, sıfır ya da ikini el lastikler ve her türlü adet edavat bulunmaktadır.

Müşterilerimiz lastik değişim talebi bulunduktan sonra trafik durumu ve lokasyona bağlı olarak en kısa sürede olay yerine intikal ediyoruz. Ekibimiz aracın özellik ve durumuna bağlı olarak mobil destek ile lastikleri en hızlı şekilde değiştirmektedirler. bu sayede herhangi bir çekiciye ihtiyaç duymadan mobil araçlarımız sayesinde lastiğiniz kısa sürede tamir edip değiştirmiş oluyoruz.

 

Antalya ve Korkuteli Acil Lastik Yol Yardım Hizmeti İçin...

Tıkla Ara!
× WhatsApp