Antalya Otoban Lastik Yol Yardım

antalya-lastik-yol-yardim-hizmeti

Antalya Otobanda Lastik Yol Yardım Hizmeti

Antalya otoban lastik yol yardım servisimiz, gezici mobil lastikçi ihtiyacınızda size bir telefon kadar yakın. Gündüz veya gece açık lastikçi ihtiyacınız olduğunda bizi arayıp konumunuzu bildirin veya whatsapp üzerinden konum bildirimi gönderin. Uzman ve deneyimli ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz yere kadar gelip lastik tamir işlemini gerçekleştirsin.

Antalya’da gecenin bir yarısı lastiğiniz patladıysa ve yolunuza devam edemiyor musunuz? Gökmen Oto Lastik Tamiri 7/24 Yol Yardım Servisi olarak imdadınıza koşuyoruz. Antalya’da en yakın lastikçiniz hizmetinizde!

Artık otobanda kalmaktan korkmayın size en yakın lastik yol yardım hizmetimiz ile bir telefon kadar yakınız.

korkuteli-en-yakin-lastik-yol-yardimi

Korkuteli Otoban Oto Lastik Yol Yardım

Lastik Tamiri ve değişimi İçin günün her saati bize ulaşabilirsiniz! Yüksek standartlara sahip yol yardım aracı ve yardım ekipmanları ile hızlı, kaliteli ve güleryüzlü hizmetten ödün vermeyen Gökmen Oto Lastik Yol Yardım müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak kamyon, otobüs, iş makinaları, çekici ve otomobilleriniz için 7/24 lastik yol yardım hizmeti vermektedir. 15 yıllık tecrübemizle Antalya ve çevresinde öncü olmaktan dolayı gururluyuz.

Kamyon, tır, çekici, otobüs, minibüs, traktör, forklift, kepçe vb. iş makinalarınızın ve tüm binek araçlarınızın lastik tamiri ve değişim işlemlerini ayağınıza kadar gelip itina ile yapmaktayız.

 

 

Antalya Otobanda Kaldınız! Artık korkmayın size çok yakınız...

Tıkla Ara!
× WhatsApp